O mnie

Mecenas Łukasz Pyrk

Adwokat Łukasz Pyrk

Adwokat Łukasz Pyrk jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W toku studiów odbył praktyki w Ambasadzie RP w Hadze oraz w biurze poselskim Posła na Sejm. Obecnie prowadzi własną kancelarię w Bytomiu.

Po ukończeniu studiów rozpoczął aplikację adwokacką, którą odbył przy Izbie Adwokackiej w Katowicach. W kancelarii głównie zajmuje się udzielaniem porad prawnych, konstruowaniem pism procesowych na wszystkich etapach postępowania oraz reprezentowaniem klientów kancelarii przed sądem. Jako adwokat zawsze szuka najkorzystniejszych rozwiązań dla swoich klientów. Nie boi się wyzwań, dlatego chętnie przyjmuje nawet skomplikowane sprawy, które mieszczą się w zakresie jego kompetencji.

Specjalizuje się w pomocy klientom indywidualnym oraz firmom i instytucjom. Prowadzi sprawy rodzinne, spadkowe, cywilne (w szczególności odszkodowawcze) i karne. Ma również bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw gospodarczych oraz spraw związanych z prowadzeniem sporów w zakresie roszczeń z tytułu umów bankowych.

Niezmiernie miło mi poinformować, iż w dniu 1 marca 2019 r. pojawił się wywiad na temat "opieki naprzemiennej" z moim udziałem na portalu wp.pl.

Zapraszam do zapoznania się z jego treścią pod linkiem:

Film o opiece naprzemiennej